Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Diamentowa

Diamentowa, Lniska, pomorskie

  • 2 199 000 zł
  • 224,10 m²
  • 9 812,58 zł/m²

Zdjęcie

Wiktoria Wolska

Skontaktuj się

Dom, ul. Diamentowa

Diamentowa, Lniska, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

2 199 000 zł

224,10 m²

9 812,58 zł/m²

Dom, ul. Diamentowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

2 199 000 zł 224,10 m² 9 812,58 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
1 136 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2023

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

1 136 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2023

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 199 000 zł (9 812,58 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 224,10 m², 8 pokoi, 5 łazienek; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2023
  •   technika budowy: ytong; materiał budowy: ytong
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 136 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam na prezentacje!
Na sprzedaż cały budynek- lewa strona wykończona, prawa do własnej aranżacji

LOKALIZACJA:
Osiedle znajduje się zaledwie 3,8 km od Żukowa, a do Gdańska dojedziemy w zaledwie 20 minut. 15 min autem od obwodnicy S6, w 10 min do obwodnicy Żukowa, która dojedziemy do trasy S7. Miejsce idealne dla rodziny ceniącej walory życia na wsi z łatwym dostępem do miasta. (...)

Agent

Wiktoria Wolska

798 568...

798 568 568

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wiktoria Wolska

798 568...

798 568 568

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości