Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Lniska - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 790 000 zł244 m² 7 336,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Rodzinny dom wolnostojący z ogrodem - Lniska, 243,54 m | 6 pokoi | działka 1250 m | garaż 2-stanowiskowy Szukasz domu z przestrzenią, prywatnością i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł142 m² 12 887,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący parterowy z możliwością adaptacji strychu na kolejne pomieszczenia. Dom położony w miejscowości Lniska w Gminie Żukowo,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 323 m²

Informacja: przyszły nabywca będzie mógł podzielić tę działkę na dwie, a nawet trzy! dom: na sprzedaż jasny, rozkładowy, ustawny, 2-kondygnacyjny (parter i poddasze użytkowe), 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł2 158 m² 338,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana- lniska , gm. Żukowo, 2158 m , wz na 3 budynki mieszkalne Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Lniska / Leźno, gmina Żukowo, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 199 000 zł326 m² 6 745,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Atuty: - wysoka jakość wykonania i wykończenia - funkcjonalny układ z możliwością aranżacji nawet 5 pokoi - nowoczesna bryła budynku - energooszczędne rozwiązania - ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł120,45 m² 8 210,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Zapraszam na prezentacje wyjątkowej inwestycji 20 nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,45 m w miejscowości Lniska, w gminie Żukowo. Ostatnie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

939 000 zł163 m² 5 760,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - wysoka jakość materiałów - funkcjonalny układ - bliskość obwodnicy metropolitalnej - nowoczesny wygląd - energooszczędne rozwiązania - pompa.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 043 m² 344,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej pod lasem na Kaszubach, w miejscowości Lniska. Działka nr 196/83 w obrębie Leźno, gmina Żukowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł120,45 m² 8 210,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Osiedle budynków w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Jarzębinowej w Lniskach. Istnieje możliwość dokonania zmian aranżacji pomieszczeń oraz ustalenie dodatkowych elementów wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł240 m² 9 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż elegancki dom dla wymagającego klienta, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł163 m² 5 760,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Szczegóły ogłoszenia

173 090 zł911 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży posiadam działkę, która mimo swoich niewielkich rozmiarów z powodzeniem pomieści wymarzony domek z ogródkiem. W koszyku oferta także po sąsiedzku : - działka.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 053 m² 340,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce pomiędzy lasem a miastem. Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozciąga się widok zielonych koron drzew. Po chwili, jeśli zechcesz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł163 m² 8 153,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - wysoka jakość wykończenia - funkcjonalny układ/opcja 5 pokoi - bliskość obwodnicy metropolitalnej - bardzo niskie opłaty (ogrzewanie i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 990 zł19 770 m² 227,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki: na sprzedaż 8 działek inwestycyjnych (usługowo-mieszkaniowych) o łącznej powierzchni 19770 m2. Dwie z nich są zabudowane budynkami mieszkalnymi i gospodarczymi, które można.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł114 m² 8 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Zapraszam na prezentacje! Na sprzedaż cały budynek- zadzwoń aby dowiedzieć się więcej! lokalizacja: osiedle znajduje się zaledwie 3,8 km od Żukowa, a do Gdańska dojedziemy w zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł140 m² 7 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Energooszczędny bliźniak (prawa strona) 140 m | Lniska | Premium Izolacja Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (prawa strona), położony w dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł112,05 m² 11 860,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Lokalizacja: osiedle znajduje się zaledwie 3,8 km od Żukowa, a do Gdańska dojedziemy w zaledwie 20 minut. 15 min autem od obwodnicy S6, w 10 min do obwodnicy Żukowa, która dojedziemy do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 133 m² 263,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1133 m2. Teren jest częściowo ogrodzony, płaski. Kształt działki tworzy ustawny prostokąt. Dostęp do mediów w drodze (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 990 zł670 m² 2 985,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 111 m²

Przedmiotem sprzedaży jest teren, na którym posadowione są: dom: jasny, rozkładowy, ustawny, 2-kondygnacyjny (wysoki parter i przyziemie), 5-pokojowy dom wolnostojący przeznaczony do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

584 712 zł212 m² 2 758,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

299 000 zł1 198 m² 249,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: otomino, gm. Żukowo Powierzchnia: 1198 m mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +2 km

290 000 zł970 m² 298,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę działki o powierzchni 970 m2 położonej na osiedlu nowopowstałych domków jednorodzinnych w miejscowości Otomino, oddalonej od Żukowa ok. 2,5 km. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +2 km

259 000 zł877 m² 295,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +2 km

400 000 zł1 708 m² 234,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Uzbrojenie: woda, prąd, gaz - wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +2 km

1 480 000 zł14 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1,48 ha znajdująca się w miejscowości Otomino gm. Żukowo. Bardzo dobry dojazd drogą utwardzoną z płyt betonowych. W sąsiedztwie domy mieszkalne. Uzbrojenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +2 km

531 900 zł5 319 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę położoną w Otominie Dolnym przy ul. Jeżdzieckiej. Kupując tę działkę zapewnisz sobie komfort mieszkania w malowniczej okolicy z pięknymi widokami na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +2 km

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy. Działka położona jest w miejscowości Leźno należącej do gminy Żukowo. Odległość do tej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +3 km

2 499 000 zł290 m² 8 617,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 097 m²

Atuty: - tylko 20 minut do Centrum Gdańska; - ok. 30 minut do Centrum Gdyni; - 10 minut autem do Trójmiejskiej Obwodnicy; - bardzo dobra komunikacja dzięki Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +3 km

Rynek pierwotny

1 245 000 zł187 m² 6 657,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Tylko U nas! Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska! lokalizacja: dom znajduje się w Leźnie w niedalekiej odległości od Gdańska (15 km do centrum, 4 km do granic miasta). Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +3 km

460 000 zł923 m² 498,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**tylko U nas** Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska! *istnieje możliwość zakupu wraz z działką nr 138/38, która widoczna jest na zdjęciu numer 3* lokalizacja: leźno to.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +3 km

495 000 zł925 m² 535,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**tylko U nas** Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska! lokalizacja: leźno to miejscowość łącząca bliskość Gdańska z ciszą i spokojem codziennego życia. Zapewnia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +3 km

1 500 000 zł5 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Doskonale położona działka usługowa w Leźnie przy drodze krajowej nr 7 (gdańsk - Żukowo). Przeznaczenie Działka otrzymała warunki zabudowy o przeznaczeniu usługowym. - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +3 km

1 150 000 zł154,30 m² 7 453,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący - Niestępowo, ul. Ogrodowa 24 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej części Niestępowa, przy ul. Ogrodowej 24. Opis nieruchomości Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +3 km

750 000 zł4 463 m² 168,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana ( 4.463 m2 ) z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Niestępowo (20 minut samochodem od Gdańska)! Nieruchomość gruntowa o numerze 263/13.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +3 km

750 000 zł4 464 m² 168,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę pod budowę (budowlano-usługowa) w malowniczej miejscowości Niestępowo. Powierzchnia działki wynosi 4464 m , w kształcie kwadratu, pod lekkim nachyleniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +3 km

279 999 zł887 m² 315,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niestępowo - działka budowlana 887 m , przy lesie nr działki - 185/24 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 927 m , położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +3 km

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Jeśli szukasz domu, który daje przestrzeń dla rodziny i jednocześnie komfort codziennego życia- ta nieruchomość w Niestępowie to gotowe rozwiązanie. Funkcjonalny układ, zadbany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +3 km

1 000 000 zł4 500 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +3 km

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalne,jasne i ustawne mieszkanie w spokojnej okolicy W pobliżu szkoły,przedszkola i żłobek Mieszkanie jest dostępne od zaraz Pośrednikom dziękujemy!

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lniska +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Liliowa

Lniska,pomorskie